رویه‌های بازگرداندن کالا

راژانو جهت مشترى مدارى و رضايت مندى هرچه بيشتر كاربران خود به تعهدات خود نسبت به آنان پايبند بوده و در صورت بروز هر گونه حادثه،نقص فنى و ايراد ظاهرى در محصول فروخته شده، آن را پس ميگيرد و مبلغ را به مشترى برميگرداند
درخواست مرجوعى براى كالاهايى كه نقص فنى دارند بايد تا ٧ روز و كالاهايى كه داراى ايراد ظاهرى يا مغايرت هستند تا ٢٤ ساعت به پشتيبانى راژانو و قسمت درخواست مرجوعى اعلام شوند
راژانو بعد از بازه ى زمانى مقرر شده براى مرجوع كالا ها هيچ گونه مسؤليتى در قبال مشترى ندارد و تاريخ اعتبار اين سرويس براى مشترى به پايان ميرسد

 دلايل مرجوع کالا

١- وجود هر گونه مغايرت يا كسرى اقلام
يا معايب ظاهرى در كالا از جمله «شکستگی، خراشیدگی، روشن نشدن، پارگی، زدگی و..» (و هر مشکلی که بدون استفاده از دستگاه و در ظاهر و عملکرد اولیه محصول قابل تشخیص بوده) باشد؛ خریدار موظف است بلافاصله از زمان تحویل، طی حداکثر 24 ساعت اقدام به بازگشت محصول نموده یا در صورت میسر نبودن بازگشت طی بازه حداکثر 24 ساعت (حتی روز های تعطیل) موارد مورد نظر را به تیم خدمات مشتریان اطلاع دهد.

٢-مشخصات جعبه محصول را با دقت مطالعه نموده تا با محصولی که در سفارش خود انتخاب کرده اید، مطابقت داشته باشد.
در مواردی مانند مغایرت “مدل، رنگ، ظرفیت ،گارانتی درج شده در سفارش و هر مغایرتی که پیش از باز کردن کالا مشخص می باشد” باید از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و طی حداکثر 24 ساعت اقدام به بازگشت محصول نمایید.
كالا بايد به صورت پلمپ و در بسته بندى اوليه خود باشد. در غير اين صورت برگشت كالا امكان پذير نيست
٣-عكس محصولات ممكن است در مواردى جزئى با كالاى اصلى تفاوت داشته باشد اما عكس محصولات جهت اطلاع و كمك به خريد مشترى است و به استناد آن نميتوان اعلام مغايرت كرد ملاك وجود مغايرت در مشخصات فنى درج شده در وب سايت است.

شرايط پذيرش كالاى مرجوعى

١-از دور ريختن يا مخدوش و پاره كردن جعبه كالا جداً خوددارى كنيد.برچسب زدن يا نوشتن توضيحات يا پاره و مخدوش كردن جعبه امكان استفاده از زمانت بازگشت را از بين خواهد برد
٢- اگر كالا توسط شما ايراداتى همچون شكستگى و خط و خش پيدا كرده باشد شامل اين سرويس نميشود
٣- استفاده نادرست پس از تحويل كالا مانند حمل وجابجايى نادرست، نصب و راه اندازى اشتباه شامل اين سرويس نميشود

انصراف از خريد

-اگر از كالاى خريدارى شده منصرف شده ايد در صورتى كالا مشمول بازگشت ميباشد كه باز نشده باشد و بسته پلمپ و در نايلون وكيوم باشد(دقيقاً مانند بسته بندى اوليه)
در صورتى كه كالا بدون هيچ گونه نقص فنى و ايراد ظاهرى باشد و شما از خريد آن منصرف شويد هزينه ارسال و برگشت كالا به عهده ى مشترى خواهد بود.
لطفاً توجه داشته باشيد هرگونه تغيير در شرايط اوليه ى كالا حتى در بسته بندى امكان استفاده از اين سرويس را از بين خواهد برد.

آسيب ديدگى در اثر حمل و نقل

در اين صورت مشترى بايد ايراد ظاهرى اعم از شكستگى ، ترك و فرورفتگى را كه بر اثر حمل و نقل توسط شركت باربرى يا پست به وجود آمده است را تا ٢٤ ساعت به پشتيبانى فروشگاه راژانو اعلام نمايد.
بسته بندى مرسوله ايمن و استاندارد بوده و مرسوله بدون هيچ ايراد ظاهرى به شركت باربرى يا پست داده ميشود بنابراين بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و نقل به عهده ى شركت حمل كننده مرسوله ميباشد و در صورتى وجه پرداخت شده به مشترى بازگردانده ميشود كه شركت حمل كننده حادثه و بروز خسارت را از جانب خود تايد كنددر اين صورت مشترى بايد ايراد ظاهرى اعم از شكستگى ، ترك و فرورفتگى را كه بر اثر حمل و نقل توسط شركت باربرى يا پست به وجود آمده است را تا ٢٤ ساعت به پشتيبانى فروشگاه راژانو اعلام نمايد.
بسته بندى مرسوله ايمن و استاندارد بوده و مرسوله بدون هيچ ايراد ظاهرى به شركت باربرى يا پست داده ميشود بنابراين بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و نقل به عهده ى شركت حمل كننده مرسوله ميباشد و در صورتى وجه پرداخت شده به مشترى بازگردانده ميشود كه شركت حمل كننده حادثه و بروز خسارت را از جانب خود تايد كند

بعضى از كالاها شامل تست ٧ روزه نيستند

بعضى از كالاها شامل تست ٧ روزه نيستند بنابراين براى استفاده از گارانتى سلامت فيزيكى اين گونه كالا ها مشترى بايد در اولين فرصت و حداكثر تا 24 ساعت پس از دريافت كالا، درخواست مرجوعى خود را به خدمات پس از فروش راژانو اطلاع دهد.
دسته بندی مد و لباس : كفش، لباس، لباس زیر، گن و زیرپوش، لباس خواب، جوراب شلواری و ساپورت، مايو.
لوازم سرو و پذيرايى: سرويس غذاخورى، قاشق، چنگال، كارد، سينى، ليوان ، پارچ ، استكان
اسباب بازى كودك

لوازم تزينى، برنز، گل، گلدان و…

خانه و سبک زندگی و لوازم برقی خانگی : حوله، لیف، خوشخواب و لوازم مصرفی

بهداشت منزل و کالاهای حجیم.

زیبایی و سلامت : لوازم آرایشی، بهداشتی و عطر.

تکنولوژی و زیبایی : کالاهای برقی و پزشکی

فرهنگ و هنر : کتاب، لوازم تحریر، چند رسانه اى

روند رسیدگی به درخواست مرجوعی کالا چگونه است؟

1. کارشناسان خدمات پس از فروش راژانو ایرادات مطرح شده را بررسی میکنند .
2. علت مرجوعی کالا توسط کارشناسان بررسی و مطابق با شرایط و قوانین تایید یا رد می شود.
3. پس از بررسی موارد مطرح شده در صورت تایید ایراد کالا ، وجه بحساب شما مرجوع میشود و در صورت عدم تایید ، کالا به شما بازگردانده میشود.

هزینه بازگشت کالا؟

شما میتوانید کالای مرجوعی را از طریق پست به آدرس راژانو به صورت پس کرایه بفرستید اما چنانچه در خصوص بازگشت سفارش هزینه ای پرداخت شود می بایست رسید پرداخت نیز به همراه محصول ارسال شود اگر به هر دلیلی اثبات شود که اشتباه از جانب راژانو بوده هزینه ی حمل کالای مرجوعی به عهده ی راژانو بوده و تماما به شما بازپرداخت خواهد شد

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست