درباره راژانو

راژانو به عنوان یک فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، سعى در ایجاد یک تجربه خوب از خرید اینترنتى براى کاربران و مشتریان خود دارد. مزیت راژانو نسبت به فروشگاه های اینترنتی دیگر، قیمت های رقابتی و شگفت انگیز می باشد چراکه این فروشگاه با هدف امکان خرید مستقیم محصولات بازارچه های مرزی شهر هاى تجاری (پیرانشهر ، بانه و سردشت)با قیمت مناسب و از بین بردن محدودیت مکانی برای هموطنان راه اندازی شده است و همچنین محصولات را با حداقل سود ممکن به فروش می رساند.

دسترسى به تنوع کاملى از محصولات از دیگر مزایاى راژانو میباشد که سعى کرده در زمینه هاى فروش لوازم خانگى، لباس زنانه و مردانه، سیسمونى و نوزاد،موبایل و لوازم جانبى، تبلیت و لب تاب، آرایشى و بهداشتى،عطر و ادکلن ،برقى و دیجیتال ،وسایل ورزشى و سرگرمى و… قریب به ٩٠٪؜ مایحتاج مشتریان خود را فراهم کند مشتریان با خرید از راژانو نه تنها لذت خرید آنلاین را تجربه خواهند کرد، بلکه محصول به شکلی «تضمین شده و سالم»،«ارسال سریع»،«ضمانت بهترین قیمت»و«تضمین اصل بودن کالا»به دست آنها خواهد رسید.

تمامى محصولات به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفته و توضیحات کامل همراه با عکس های اورجینال و واقعى از محصول قرار داده شده تا خریدی آگاهانه صورت گیرد. هیچ محصول غیر اصل و کپی در فروشگاه اینترنتی راژانو قرار داده نمی شود.